Nowe Michałkowice - osiedle domków szeregowych

Nowoczesna zabudowa

Ciekawe rozwiązania architektoniczne

Domy posiadają nowoczesne, funkcjonalne rozwiązania takie jak ogrzewanie podłogowe, oraz rozwiązania wprowadzające atmosferę rodzinnego ciepła, podczas wieczorów przy kominku. Każdy dom posiada miejsce postojowe, a dodatkowo w bryle budynku A i B znajdują sią garaże. Osiedle i domy charakteryzują się optymalnym układem mieszkań, spełniających oczekiwania wymagających klientów oraz wyważonymi rozwiązaniami urbanistycznymi. „Nowe Michałkowice” to kameralne osiedle z dogodną lokalizacją na każdym etapie życia jego mieszkańców. Usytuowanie osiedla zapewnia dogodny dojazd do Katowic, Czeladzi, Bytomia oraz bliskość takich instytucji jak szkoły, przedszkola, sklepy i wyjątkowego w swej architekturze Kościoła pod wezwaniem Św. Michała Archanioła. Inwestycja oddana do użytku.

Kameralność i bezpieczeństwo

Poczuj komfort

Poszczególne szeregi zostały tak ułożone, aby wydzielić wewnętrzny dziedziniec, który pełni rolę strefy wejściowej do wszystkich budynków. Rozwiązanie to zapewnia dużą kameralność, niepowtarzalny klimat, a jednocześnie poczucie bezpieczeństwa, a co za tym idzie komfort życia codziennego. Wszelkie szeregi usytuowane zostały tak, aby w jak największym stopniu wykorzystać dobrą ekspozycję słoneczną.

Budynki zostały tak ulokowane, aby strefy dzienne z ogrodami miały jak najlepszą ekspozycję na słońce.
  • Szereg A7 domów każdy z garażami. Salony wraz z ogródkami skierowane na stronę południową. Wejścia do budynków od strony wewnętrznego dziedzińca.
  • Szereg B5 domów każdy z garażami. Szereg B usytuowany jest wschód zachód. Salony wraz z ogródkami skierowane na stronę zachodnią. Wejścia do budynków od strony wewnętrznego dziedzińca.
  • Szereg C3 domy bez garaży (możliwość wykupienia dodatkowego miejsca postojowego na dziedzińcu) Szereg C usytuowany jest wschód zachód. Salony wraz z ogródkami skierowane na stronę wschodnią. Wejścia do budynków od strony wewnętrznego dziedzińca.
Narożne segmenty posiadają większe ogrody otwarte na 3 strony świata.

Każdy z szeregów oferuje inny układ funkcjonalny, co pozwalający spełnić różne wymagania. Wszystkie budynki zostały tak zaprojektowane, aby stworzyć architektonicznie spójne osiedle.


Kontakt

zadaj pytanie

Monika Halejak
32 241-69-77 wew. 29
imię i nazwisko
adres email
nr tel.
www.mustmedia.pl